Zimní olympijské hry dětí a mládeže 2014

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Zimní olympijské hry dětí a mládeže 2014

Olympiády | VI. letní olympiáda dětí a mládeže ČR...

ODM Olympijská výprava Jihomoravského kraje. 2009 Hry III. . Ostatní ročníky Olympiády dětí a mládeže
jmkodm.cz/index.php?a=seznam-olympiadido=14

Akce a informace z magistrátu (Praha volnočasová)

22. 5. 2011 Centra pro předškolní děti nabízejí alternativu dopoledních programů pro děti předškolního věku.... Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 19. 1. 2014 - 24. 1. 2014 19.–24. ledna 2014, kraj Vysočina
prahavolnocasova.cz/jnp/cz/magistrat/

Aktuálně - Ski areál Šacberk

Oficiální stránky Ski areálu Šacberk ve Zborné. . Aktualizováno: 27. 01. 2014, 09:21 (teploty jsou vždy aktuální). Po dobu konání zimních olympijských her dětí a mládeže bude veřejnost omezena.
sacberk.cz/cz/aktualne

Olympic.cz - Český olympijský výbor

Internetové stránky Českého olympijského výboru. . olympijskytym Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže skončily. Podívejte se na super klip! Radost, smutek, soustředení, náhlé zvraty, zábava, pohyb. Proto tolik milujeme sport!
olympic.cz/

2. hry Zimní olympiády dětí a mládeže — Česká televize

Při konání celorepublikové olympiády její účastníci prožijí atmosféru podobnou té na skutečných olympijských hrách
ceskatelevize.cz/porady/10099729268-2-hry-zimni-olympiady-deti-a

Kraj Vysočina – oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Návrh na provedení rozpočtového opatření na kapitole Školství, mládeže a sportu - Smluvní příspěvek Českého olympijského výboru (resp. České olympijské a. s.) na pořádání Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2014
extranet.kr-vysocina.cz/samosprava/index.php?akce=rada_materialy_detailid...

Rubrika: Hlavní stránka - Hokej.cz

Extraliga, 1.liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, ostatní evropské ligy. Online přenosy.. 26.01.2014. Už v neděli 19. ledna vypuknou slavnostním ceremoniálem Hry VI. Zimní olympiády dětí a mládeže, které letos…
hokej.cz/rubrika/hlavni-stranka/?posts-vp-page=5

Zimní olympijské hry mládeže 2012 Rakousko — Česká

Praha - Čtyřiadvacet českých talentovaných sportovců odletí ve středu na olympijské hry mládeže do rakouského Innsbrucku. V 15 zimních sportech a 63 soutěžích se představí více než tisíc závodníků ve věku čtrnáct až osmnáct let.
ceskatelevize.cz/porady/10399219427-zimni-olympijske-hry-mladeze-2012...

Bleskové zprávy - NovinyVM.cz

Velkém Meziříčí - internetové zpravodajství, novinky. Dnes je 24. ledna 2014, svátek má Milena, zítra Miloš. . 20.1. (09:07) Zimní olympijské hry dětí a mládeže byly zahájeny
novinyvm.cz leskovky.html

Zimní olympiáda dětí a mládeže 2014

Patřila mezi sportovní hvězdy, které doprovodily malé sportovce na Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže. „Myslím, že akce tohoto rázu jsou tou nejlepší věcí, kterou můžeme pro děti udělat,“ říkala olympijská vítězka Kateřina.
odm2014.cz/